GTV led páska 500 cm 78 W LD-2835-24V-600-20-NE4
Číslo produktu LD283524V60020NE4
  • Značka: GTV
  • Dostupnost produktu: na objednávku
  • Napájení: 24V DC
  • Výkon žárovky [W]: 78
  • Jas [Lm]: 1350
  • Barva světla: neutrální
  • Stupeň ochrany: IP20
  • Délka [cm]: 500
  • EAN: 5902801245640
  • Rozměry s obalem: 23 x 2 x 21 cm
Dostupnost: na objednávku
Nahrávám...
Způsoby platby
Platba na dobírku Bankovní převod
Popis
- výkon: 78 W
- délka pásky: 5 m
- šířka pásky: 10 mm
- počet LED diod na 1 m: 120
- světelný tok: 1350 lm/m
- barevná teplota: 4000 K
- vzdálenost řezu: 4000 mm 4 cm: 5 cm
- napětí: 24 V DC
- třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: III
- úhel svícení: 1,5 m: 120 stupňů
- stupeň ochrany: IP20
- funguje se stmívačem
Parametry
Značka: GTV
Napájení: 24V DC
Výkon žárovky [W]: 78
Jas [Lm]: 1350
Barva světla: neutrální
Délka [cm]: 500
EAN: 5902801245640
Čtěte dál
Hmotnost s obalem [kg]: 0.140
Záruka [měsíce]: 24
Podrobnosti výrobce: