Imers Deco koupelnový radiátor designově 120x25 cm | G00625012001
Číslo produktu G00625012001
  • Značka: Imers
  • Série: Deco
  • Dostupnost produktu: Do 5 týdnů
  • Barva: bílá
  • Typ: designově
  • Výška [cm]: 120
  • Šířka [cm]: 25
  • Výkon [Wat]: 485
  • Rozestavení připojení [cm]: 22.50
  • Připojení: Spodní
Dostupnost: Do 5 týdnů
Nahrávám...
Způsoby platby
Platba na dobírku Bankovní převod
Popis
- šířka: 250 mm
- výška: 1200 mm
- šířka v osách: 225 mm
- tepelný výkon 75/65/20 °C: 485 W
- provozní tlak: 8 bar