Luxrad Perseid elektrický radiátor 115x53 cm bílá PER11505309003ERG
Číslo produktu PER11505309003ERG
  • Značka: Luxrad
  • Série: Perseid
  • Dostupnost produktu: do 21 dnů
  • Výška [cm]: 115
  • Šířka [cm]: 53
  • Výkon [Wat]: 392
  • Barva: bílá
  • EAN: 2019990053888
  • Záruka [měsíce]: 24
  • Podrobnosti výrobce:
    Zobrazit
Dostupnost: do 21 dnů
Nahrávám...
Způsoby platby
Platba na dobírku Bankovní převod
Popis
- elektrický ohřívač
- výška: 1150 mm
- šířka: 530 mm
- vertikální sběrače: čtvercové 30 x 30 mm
- vodorovné trubky: oválná plochá tyč 30 x 10 mm
- výkon topného tělesa: 400W
- tepelný výkon: 392 W
- povrchová úprava: práškově lakovaná nízkouhlíková ocel
- barva: bílá RAL9003
- montážní držáky: s radiátorem sada pro montáž na stěnu
- pracovní tlak 7 barů
- maximální teplota: 95 °C