Terma Dexter koupelnový radiátor designově 122x50 cm bílá WGDEX122050K916ZX
Číslo produktu WGDEX122050K916ZX
  • Značka: Terma
  • Série: Dexter
  • Dostupnost produktu: na objednávku
  • Barva: bílá
  • Typ: designově, žebříkový
  • Výška [cm]: 122
  • Šířka [cm]: 50
  • Výkon [Wat]: 541
  • Rozestavení připojení [cm]: 5
  • Připojení: Spodní
Není v nabídce
Popis
- materiál: ocel
- spoje: 1/2"
- vybavení: odvzdušňovací ventil, upevňovací konzoly s rozpěrnými šrouby
- povrchová úprava: prášková barva
- pracovní tlak: do 0,8 MPa
- pracovní teplota: do 95 °C
- výška: 1220 mm
- šířka: 500 mm
- typ připojení ZX spodní středové připojení s roztečí 50 mm