Terma Mantis koupelnový radiátor designově 156x54 cm bílá WZMAE156054K916S8U
Číslo produktu WZMAE156054K916S8U
- Značka: Terma
- Série: Mantis
- Dostupnost produktu: Do 8 týdnů
- Barva: bílá
- Typ: designově, žebříkový
- Výška [cm]: 156
- Šířka [cm]: 54
- Výkon [Wat]: 742
- Připojení: Spodní
- EAN: 5901804157417
showTooltip = false, 5000)" class="code" :class="{ 'show-tooltip': showTooltip }">
Zkopírováno do schránky
Cena s kódem:
Zkopírováno do schránky
Není v nabídce
Popis
- výška: 1560 mm
- šířka: 540 mm
- tepelný výkon 75/65/20 °C: 742 W
- spodní připojení S8 levé připojení s jedním otvorem
- s vestavěným topným tělesem Jedna
- výkon topného tělesa: 800 W
- časovač umožňuje automatické vypnutí ohřívače po dvou hodinách
- spirálový kabel se zástrčkou
- pracovní tlak 800 kPa
- odvzdušňovací ventil a upevňovací sada jsou součástí dodávky
- povrchová úprava: prášková barva
- hmotnost: 20,06 kg
- barva: bílá RAL 9016
Cena se týká radiátoru v bílé barvě s připojením S8
- šířka: 540 mm
- výkon topného tělesa: 800 W