Terma Triga koupelnový radiátor designově 190x48 cm bílá WGTRG190048K916SX
Číslo produktu WGTRG190048K916SX
- Značka: Terma
- Série: Triga
- Dostupnost produktu: na objednávku
- Barva: bílá
- Typ: designově
- Výška [cm]: 190
- Šířka [cm]: 48
- Výkon [Wat]: 1202
- Rozestavení připojení [cm]: 45
- Připojení: Spodní
showTooltip = false, 5000)" class="code" :class="{ 'show-tooltip': showTooltip }">
Zkopírováno do schránky
Cena s kódem:
Zkopírováno do schránky
Není v nabídce
Popis
- výška: 1900 mm
- šířka: 480 mm
- typ připojení: spodní SX
- rozteč připojení: s: 450 mm
- tepelný výkon 75/65/20: 1202 W
- pracovní tlak 800 kPa
- pracovní teplota do 95 °C
- větrací otvory a upevňovací sada jsou součástí dodávky
- výrobek není k dispozici v chromu
- materiál: ocel
- povrchová úprava: prášková barva
- hmotnost: 31,42 kg
- barva: bílá RAL 9016
Cena se týká výrobku v bílé barvě s přípojkou SX
- šířka: 480 mm
- typ připojení: spodní SX
- rozteč připojení: s: 450 mm
- pracovní tlak 800 kPa
- pracovní teplota do 95 °C