Luxrad Salto Max koupelnový radiátor designově 60x53 cm bílá SAM060005309003
No. Art. SAM060005309003
  • Značka: Luxrad
  • Série: Salto Max
  • Dostupnost produktu: do 21 dnů
  • Barva: bílá
  • Typ: designově, žebříkový
  • Výška [cm]: 60
Výška [cm]
Šířka [cm]
Výška [cm]
Šířka [cm]
Availability: do 21 dnů
Loading...
Payment Methods
Platba na dobírku Bankovní převod
Product description
Standardní připojení: ZD, ZBL, ZBP
Rozteč spodního připojení: rozteč: 50 cm
Rozteč bočních přípojek: 50 mm: 50 cm
Výkon: 526 W ( 75/65/20 °C )
Výška: 600 mm
Šířka: 530 mm
Barva: bílá
Provozní tlak: 10 barů
Vertikální sběrače: vyrobeny na čtvercovém profilu 30 x 30 mm