Luxrad Scala New koupelnový radiátor designově 123x50 cm grafitová SCN12300500S007
Číslo produktu SCN12300500S007
  • Značka: Luxrad
  • Série: Scala New
  • Dostupnost produktu: do 21 dnů
  • Barva: grafitová
  • Typ: designově, žebříkový
  • Výška [cm]: 123
Výška [cm]
Výška [cm]
Dostupnost: do 21 dnů
Nahrávám...
Způsoby platby
Platba na dobírku Bankovní převod
Popis
Standardní připojení: ZD
Výkon: 546 W (75/65/20 °C)
Výška: 1230 mm
Šířka: 500 mm
Barva: grafitová struktura
Pracovní tlak: 7 bar
Vertikální kolektory: čtvercové 30 x 50 mm
Vodorovné trubky: trapézové 12 x 60 mm