Luxrad Scala New koupelnový radiátor designově 84x40 cm bílá SCN084004009003
Číslo produktu SCN084004009003
  • Značka: Luxrad
  • Série: Scala New
  • Dostupnost produktu: do 21 dnů
  • Barva: bílá
  • Typ: designově, žebříkový
  • Výška [cm]: 84
Výška [cm]
Výška [cm]
Dostupnost: do 21 dnů
Nahrávám...
Způsoby platby
Platba na dobírku Bankovní převod
Popis
Standardní připojení: ZD
Výkon: 298 W ( 75/65/20 °C)
Výška: 840 mm
Šířka: 400 mm
Barva: bílá
Pracovní tlak: 7 barů
Vertikální rozdělovače: čtvercové 30 x 50 mm
Horizontální trubky: lichoběžníkové 12 x 60 mm